Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Jsme smluvním partnerem společnosti Uniqa

Nabízime také výhodné pojištění automobilů u společnosti Uniqa


Obchodní podmínky. Doprava.

Tyto podmínky upravují vztah mezi prodávajícím a kupujícím:

Prodávající
Auto-Pneu Závodný

Jan Závodný

Lhotka 180

73947 Kozlovice

IČ:01568175

Jsem plátce DPH.

 

 

Kupující:

spotřebitel, firma, státní instituce

Objednávka zboží
Zboží je možno objednat následujícími způsoby:
- písemně (poštou, e-mailem)
- v internetovém obchodu

Sledujeme nejvýznamnější internetovou konkurenci a ceny upravujeme podle aktuální situace na internetu.

Pokud jste našli lepší cenu napište nám a my se ji pokusíme upravit !

Elektronická objednávka musí obsahovat veškeré nutné údaje:
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

Platební podmínky
- platba v hotovosti při osobním odběru zboží
- platba předem bankovním převodem na základě vystavení zálohové faktury
- platba dobírkou při dopravě přepravní službou

 

Přeprava je provaděna službou PPL od 24 do 48 hodin.

Platba předem na účet za 1-2 kusy 129.- s DPH, za 3-4 kusy 256.- s DPH, atd.

Cena za dobírku za 1-2 kusy 169.- s DPH, za 3-4 kusy 299.- s DPH, atd.

Zahraniční přeprava za 4 kusy 590.- s DPH (Platba předem)

 

Nákladní 363.- s DPH kus.

 

 

 


Ceny jsou platné pouze při nákupu přes www.pneuzavodny.cz


Právo na odstoupení od smlouvy
Spotřebitel, který zakoupil zboží jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou, má v souladu s Občanským zákoníkem právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení od smlouvy je třeba písemně dodavateli oznámit odstoupení od smlouvy a poté zaslat dodavateli kompletní zboží v nepoškozeném obalu, bez známek uživání.

Storno objednávky ze strany internetového obchodu:

Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky:
a) pokud je jakýchkoliv pochyb o pravosti zadaných údajů
b) zrušení části objednávky v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží
V obou případech bude kupující kontaktován telefonicky nebo e-mailem, za účelem dohody o dalším postupu.

 

Ochrana dat

Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány z obchodních, logistických a statistických důvodů.

Při nakládání s osobními daty se provozovatel zavazuje řídit zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Zásadami ochrany osobním údajů společnosti Auto-Pneu Závodný, které jsou dostupné ZDE. Pokud nastane obchodní případ, kdy je nutné předat osobní informace zákazníka dodavateli (např. při vystavení “Záručního listu”), se provozovatel zavazuje, že tyto informace předá až po předchozím odsouhlasení daným zákazníkem. Bez souhlasu není možné jakékoliv informace osobního charakteru předávat.

Zákazník využíváním služeb internetového obchodu dává souhlas ke shromaždování osobních údajů. Při registraci jsou požadovány základní informace o zákazníkovi, které se dále doplňují při provedení objednávky. Zákazník má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze (zrušení registrace).

 

 

Zavěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či balného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.Každá objednávka je závazná (odesláním objednávky uzavírá kupující a prodávající kupní smlouvu podle § 2079 a násl. zákona č. 89/2012, občanského zákoníku) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 800,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti www.uhrazeno.cz k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Objednávku můžete stornovat do max. 24 hod. od objednání.

Po odeslání objednávky, budou udaje o objednávce zaslány na server heureka.cz